Laur Recytacji 2026
8 czerwca w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom Miejsko-Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Laur Recytacji”. Naszą szkołę w tym roku reprezentowały: Anastazja Jędrocha (klasa IV), Aleksandra Cegielska (klasa V) oraz Zuzanna Trojan (klasa VII). Aleksandra zdobyła zaszczytne II miejsce, natomiast Zuzanna w swojej kategorii wiekowej otrzymała wyróżnienie. 🥰🥈👏🌷 Serdecznie gratulujemy









