19 maja 2026 r. w Tokarni odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce nożnej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły spisała się znakomicie, zdobywając I miejsce w turnieju!
Nasze zawodniczki wykazały się ogromnym zaangażowaniem, sportową postawą oraz świetną współpracą na boisku. Dzięki determinacji i walce do końca dziewczęta sięgnęły po zwycięstwo, godnie reprezentując naszą szkołę.
Wygrana w zawodach zapewniła naszej drużynie również awans do rozgrywek wojewódzkich, co jest ogromnym osiągnięciem i powodem do dumy dla calej społeczności szkolnej!
Do zawodów dziewczęta przygotowywał pan Wojciech Dudzik, któremu serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, wsparcie i pracę włożoną w przygotowanie drużyny.
Serdecznie gratulujemy całej drużynie oraz opiekunowi i życzymy powodzenia w kolejnych etapach rozgrywek! 👏⚽
