Dnia 26 maja w ZPO w Osieczanach odbył się Międzyszkolny Turniej Siatkarski o Puchar Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Osieczanach.
W zawodach wzięło udział sześć drużyn, które rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Rozgrywki dostarczyły wielu sportowych emocji, a mecze stały na wysokim poziomie.
Nasza reprezentacja zaprezentowała świetną formę, waleczność oraz doskonałą współpracę drużynową, zdobywając II miejsce w turnieju. Drużynę do zawodów przygotował pan Wojciech Dudzik.
Serdecznie gratulujemy zawodnikom sukcesu oraz dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!

