Sukces naszej drużyny w Międzyszkolnym Turnieju Siatkarskim 🏐🏆

Dnia 26 maja w ZPO w Osieczanach odbył się Międzyszkolny Turniej Siatkarski o Puchar Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Osieczanach.

W zawodach wzięło udział sześć drużyn, które rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Rozgrywki dostarczyły wielu sportowych emocji, a mecze stały na wysokim poziomie.

Nasza reprezentacja zaprezentowała świetną formę, waleczność oraz doskonałą współpracę drużynową, zdobywając II miejsce w turnieju. Drużynę do zawodów przygotował pan Wojciech Dudzik.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom sukcesu oraz dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!