W dniu 7.05. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XII Gminnego Konkursu Przyrodniczo-Ekologicznego dla klas trzecich. 🍀🏆
Poziom konkursu był bardzo wysoki, ale jak co roku zaszczycili nas swoją obecnością najlepsi z najlepszych, o czym świadczą znakomite wyniki uczestników.
🥇 I miejsce – Zuzanna Ziembla (ZPO Borzęta)
🥈 II miejsce – Wojciech Pulchny (ZPO Głogoczów)
🥉 III miejsce ex aequo – Leon Górka (ZSP Poręba) oraz Anna Raczek (SP Krzyszkowice)
WYRÓŻNIENIA:
• Antonina Tobolewicz (SP nr 2 Myślenice)
• Iga Suder (SP nr 2 Myślenice)
• Wojciech Dorczak (SP Krzyszkowice)
• Zuzanna Szot (SP nr 3 Myślenice)
• Apolonia Wątorek (SP nr 3 Myślenice)
Nagrody oraz pamiątkowe dyplomy wręczyła Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Miasta i Gminy Myślenice – Pani Małgorzata Ciemińska.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 🥇💐









