Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2017 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - szkoła podstawowa

Wiadomość z dnia: 2018-06-05 23:53:44.

MAM TALENT – CZĘŚĆ II 

W środę 30.05.2018 r. odbyło się drugie spotkanie w bieżącym roku szkolnym realizujące program „Mam Talent”. Podczas tej edycji uczestnicy prezentowali talenty niezwiązane bezpośrednio z muzyką, grą na instrumencie, śpiewem, tym razem na sali gimnastycznej uczniowie pokazali swoje możliwości w zakresie czytelnictwa, sportu (futbolu w wykonaniu dziewczęcym i chłopięcym), były prezentowane prace plastyczne, gimnastyka grupowa, pojawiły się trofea uzyskane z różnych zawodów i konkursów: medale i dyplomy, byli i tacy, którzy podzielili się swoim zamiłowaniem do zwierząt opowiadając z pasją o nich. Każdy kto był zainteresowany, miał możliwość zaprezentować się przed forum szkolnym. Uczestnikom należą się podziękowania za odwagę, otwartość i podzieleniem się z innymi swoimi pasjami, które by nie zaistniały bez osobistych talentów. Każdy kto się w ten sposób prezentował szczególnie wie, że nie jest to tak łatwe, że towarzyszą wtedy emocje i niepokój, aby dobrze wypaść. Tym bardziej jeszcze raz dziękujmy wszystkim występującym.
Przeprowadzeniem spotkania „ Mam Talent”, zapowiadaniem kolejnych uczestników zajmował się Samorząd Uczniowski.

Wiadomość z dnia: 2018-06-01 10:52:51.

KONKURS RECYTATORSKI – FINAŁ

To już ostatnie spotkanie z laureatami konkursu recytatorskiego.

28 maja 2018 roku w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim „Myślenicki Laur Recytacji 2018”. Wyróżnienie w tym prestiżowym konkursie otrzymała Kaja Wojtycza z klasy III B.

Sukces cieszy nas, tym bardziej że w tegorocznych eliminacjach finałowych konkurowało ze sobą ponad 250 uczniów. Kai gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wiadomość z dnia: 2018-05-31 23:50:08.

II MIEJSCE ANNY WESZKA

W sobotę 19 maja br. odbyło się uroczyste podsumowanie Gminnego Konkursu Literackiego ,,Smak Niepodległości” zorganizowanym przez Muzeum Niepodległości w Myślenicach. Ania Weszka z piątej klasy zajęła II miejsce za pracę literacką pt. ,,Borzęckie kapliczki na straży wiary i niepodległości”.

Młodej ,,pisarce” gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wiadomość z dnia: 2018-05-31 23:50:08.

KONKURS ORTOGRAFICZNY I MATEMATYCZNY

17 i 18 maja 2018 najlepsi uczniowie klas III próbowali swoich sił w XXIV Miejsko - Gminnym Konkursie Ortograficznym i Matematycznym w Szkole Podstawowej nr 3 w Myślenicach.

Celem konkursu ortograficznego było m. in. rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań językiem polskim oraz sprawdzenie swoich umiejętności w zakresie poprawności ortograficznej. Uczniowie, pisząc test, musieli się wykazać nie tylko znajomością ortografii, ale także umiejętnością rozumienia tekstu, rozwiązywaniem rebusów, krzyżówek i zagadek. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Cygan, Wiktoria Sztab, Oliwia Suder i Laura Figuła.

Celem konkursu matematycznego było rozwijanie zainteresowań matematycznych, umożliwienie wykazania się swoimi wiadomościami i umiejętnościami matematycznymi podczas rozwiązywania zadań tekstowych. Z naszej szkoły do konkursu matematycznego przystąpili: Laura Figuła, Konrad Bartosz, Eryk Suruło i Szymon Tabak.

Przygotowanie do konkursów wymagało od uczniów systematycznej i wytrwałej pracy, która w finale przyniosła znakomite rezultaty i pozwoliła na odniesienie sukcesu. W konkursie matematycznym Laura Figuła zajęła I miejsce a Eryk Suruło III miejsce.

GRATULUJEMY SUKCESÓW!

 

 

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 14325