Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2017 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - szkoła podstawowa

Wiadomość z dnia: 2018-01-22 09:27:35.

WYŚPIEWANY SUKCES NA PRZEGLĄDZIE KOLĘD I PASTORAŁEK

Jak co roku nasi uczniowie prezentują swoje talenty muzyczne uczestnicząc w Gminnym i Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. W tym roku nasza szkołe reprezentowali: Weronika Leśniak i Kasia Cegielska z kl. VI oraz Tomasz Cegielski z klasy VII. Duet Kasia i Tomek Cegielscy odnieśli w obu konkursach sukcesy! 16 stycznia w Sułkowicach zdobyli wyróżnienie wśród 131 uczestników powiatowego przeglądu, a 19 stycznia w Głogoczowie wywalczyli I nagrodę śpiewajac i grając na pianinie i skrzypcach tradycyjną kolędę "Bóg się rodzi". Weronika również pięknie się zaprezentowała, jednak tym razem nie miała szczęścia do nagród.

Mimo wszystko gratulacje dla całej trójki bo nie pierwszy raz godnie reprezentują ZPO w Borzęcie.

 

Wiadomość z dnia: 2018-01-12 09:39:00.

NASZE MAŁE ZWYCIĘSTWO

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie biorą udział w konkursach i często mogą pochwalić się wysokimi osiągnięciami. Tak był‚o i tym razem, gdy nasza uczennica z klasy IIIB Julia Kasperek zdobyła wyróżnienie w X edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego "Anioły, Aniołki Bożonarodzeniowe" organizowanego przez Szkołę Podstawową w Jaworniku.

Sukces cieszy nas, tym bardziej, że konkurencja była duża, o uznanie jury walczyło aż 175 prac z 17 szkół‚ podstawowych.

Oby tak dalej! 😊

Wiadomość z dnia: 2018-01-05 11:55:07.

JASEŁKA W ZESPOLE

21 grudnia 2107 roku w naszej Szkole odbyły się Jasełka przygotowane przez drugą klasę. Dzieci wcieliły się w rolę aniołków, Świętej Rodziny, posłańca, pasterzy, królów i uczennicy. To piękne, tradycyjne przedstawienie, pokazywało spis ludności ogłoszony przez króla Heroda, historię Maryi, Józefa i malutkiego Jezusa, a także odwiedziny aniołółw u pasterzy i trzech królów w szopce u Świętej Rodziny. Jasełka kończył wniosek mówiący o tym, że jeśli chcemy rodzinnie i zgodnie przezyć Święta Bożego Narodzenia, to właściwe przygotowanie się zależy przede wszystkim od nas samych.

Wiadomość z dnia: 2017-12-27 12:14:19.

GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA

Zakończyła się 4 akcja zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt, którą zorganizowali najstarsi uczniowie naszej szkoły. Aż 40 osób odpowiedziało na apel o pomoc dla psów i kotów przebywających w Schronisku w Harbutowicach. Warto podkreślić, że tytuł klasy najbardziej przyjaznej zwierzętom została tym razem klasa 3a. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za okazane serce i empatię. Uczniowie otrzymali słodycze i zostali wpisani do Szkolnej Księgi Miłośników Zwierząt. Kolejna akcja odbędzie się przed wakacjami.

Liczymy na was!!!

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 14326