Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2017 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - szkoła podstawowa

Wiadomość z dnia: 2018-06-27 09:07:14.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017-2018

22 czerwca br. odbyło się zakończenie roku szkolnego. Uroczystości rozpoczęliśmy się w kościele parafialnym, gdzie podczas Eucharystii społeczność szkolna dziękowała za miesiące wytężonej nauki. Po Mszy św. Dyrektor Zespołu Krzysztof Halek gratulował i dziękował wszystkim za trud i pracę życząc bezpiecznych i radosnych wakacji wszystkim dzieciom i nauczycielom. Dokonał także wręczenia świadectw i nagród najlepszym uczniom, a także podziękował Radzie Rodziców na czele z Przewodniczącą, którą jest Pani Małgorzata Kuchnia za wkład pracy i zaangażowanie w życie szkoły. Nie zabrakło również części artystycznej która wcześniej została zaprezentowana przez naszych wychowanków.

Drodzy Uczniowie,

z całego serca gratulujemy Wam osiągnięcia, jakim jest zakończenie kolejnej klasy. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego. Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!
Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek. Życzymy Wam niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.

Do zobaczenia we wrześniu!

Wiadomość z dnia: 2018-06-24 12:27:35.

O SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM

W czwartek 21 czerwca 2018 roku w uroczystej atmosferze na sali gimnastycznej odbyło się spotkanie Nauczycieli i Uczniów naszej szkoły. Jednym z punktów spotkania było omówienie działalności Samorządu Uczniowskiego za II półrocze roku szkolnego 2017/2018. Sprawozdanie przedstawił Pan Kazimierz Wodniak – Opiekun SU kończącego się roku szkolnego. Później były podziękowania w formie dyplomów i książek dla najbardziej zaangażowanych z Zarządu Samorządu Uczniowskiego, część ta została zakończona wspólnym zdjęciem. Następnie Pan Dyrektor ogłosił wyniki wyborów Opiekuna Samorządu Uczniowskiego na kolejny rok szkolny 2018/2019, został nim Pan Wojciech Dudzik. Dziękujemy Uczniom i Opiekunowi za miniony rok pracy i życzymy powodzenie ich Następcom.

Wiadomość z dnia: 2018-06-24 12:18:49.

AKADEMIA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

,,Jak to z rokiem szkolnym było'' na to tytułowe pytanie próbowali odpowiedzieć uczniowie klasy piątej.

Spotkanie całej społeczności szkolnej rozpoczęła piosenka wakacyjna w wykonaniu klasy drugiej. Następnie uczniowie klasy piątej zaprezentowali program artystyczny, w którym opowiedzieli o typowych zachowaniach uczniów. W stworzonym przez nich atlasie uczniów wystąpili m.in.: Odpisywacz zaciekły, Maruda lekcyjna, Męczennik lekcyjny, Pracuś szlachetny i in. Następnie zaprezentowali swoje sukcesy uczniowie: Unikat recytatorski, Rzadki brylant i Uciecha słowna. Później Firma ,,Stresos Nerwos" zadbała o nauczycieli, proponując im  kolorowe okulary, strój maskujący i niezwykły eliksir. Na koniec akademii uczniowie złożyli wszystkim życzenia na wakacje.

Po części artystycznej Pan Dyrektor wręczył uczniom nagrody za pracę w Samorządzie, w sklepiku uczniowskim oraz w ramach kilku konkursów. 

Wiadomość z dnia: 2018-06-24 12:08:07.

WYCIECZKA DO STADNINY KONI KLAS III

Piękna pogoda i zbliżające się wakacje były motywacją do wyruszenia na wycieczkę do pobliskiej stadniny koni w Borzęcie. Czekała na nas moc atrakcji, przede wszystkim piękne konie różnej maści. Dla wielu uczniów była to pierwsza okazja, aby bliżej poznać te zwierzęta, dowiedzieć się, w jaki sposób je pielęgnować i o nie dbać, utrzymując w dobrej kondycji i zdrowiu. Każdy uczestnik miał okazję przejechać się konno i wyczyścić zwierzęta.

Podczas naszej wizyty w stadninie bawiliśmy się z pieskami, skakaliśmy po belach siana oraz braliśmy udział w konkurencjach sportowych, a na koniec jedliśmy pyszne kiełbaski pieczone na grillu przez gospodarza. Wycieczka była bardzo udana i pouczająca. Dzieciom sprawiła wiele radości a wszystko dzięki właścicielom stadniny koni w Borzęcie– Państwu Korus.

Bardzo dziękujemy za dzień pełen wrażeń i radości.

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 15660