Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2017 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - przedszkole

Wiadomość z dnia: 2018-02-05 13:12:35.

POWIATOWY KONKURS MUZYCZNY ,,ZIMOWA PIOSENKA” W SIEPRAWIU

02.02.2018r. odbył się konkurs "Zimowej piosenki” w Sieprawiu. Nasze przedszkole reprezentowało rozśpiewane trio z grupy sześciolatków: Hanna Frączek, Aleksandra Ćwierz i Magdalena Śliwa. Towarzyszył im zespół tancerek z pięknym układem choreograficznym w składzie: Lena Wrona, Alicja Trystuła, Małgorzata Pandyra, Oliwia Kasperek, Maja Suruło i Anna Korus. Dziewczynki okazały się być niepokonane. Ich występ oczarował komisję konkursową oraz całą publiczność. Wystąpiły przepięknie, jak profesjonalistki i zajęły I miejsce w konkursie. Z uśmiechem na ustach, wielkim pudłem prezentów i olbrzymią rakietą do składania dziewczynki wróciły radośnie do przedszkola. Najbardziej jednak cieszy fakt, iż od razu podzieliły się nagrodą z kolegami z grupy i wspólnie bawili się kolorując i składając wielki tekturowy model rakiety. To była chyba najwspanialsza nagroda, jaką może sobie wyobrazić wychowawca grupy... Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Wiadomość z dnia: 2018-01-30 15:08:57.

AKADEMIA AQUAFRESH

Dnia 29.01.2018r w ramach projektu Akademia Aquafresh zostały przeprowadzone zajęcia pt„ Dbamy o zęby ze Szczotkusiem”. Dzieci nabyły wiadomości skąd biorą się zęby i co powinny wiedzieć o szczoteczce do zębów. W ramach tych zajęć wprowadzono pojęcia ząb mleczny, ząb stały i dziąsło. Przedszkolaki obejrzały film edukacyjny „Skąd się biorą zęby” i „ Co powinniśmy wiedzieć o szczoteczce do zębów?” W ramach projektu w tym dniu po każdym posiłku w przedszkolu dzieci umyły ząbki.

Wiadomość z dnia: 2018-01-30 15:05:41.

CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS

Dnia 26.01.2018r. w grupie 5-latków zostały przeprowadzone zajęcia dydaktyczne o tematyce antynikotynowej dla dzieci. W ramach tych zajęć dzieci wyróżniały na podstawie plakatu różne rodzaje dymu i ich źródła, następnie przelały swoje spostrzeżenia na papier wykonując plakaty dotyczące źródeł dymu. poszukiwały tabliczek „zakaz palenia”, samodzielnie projektowały zawieszki. Słuchały piosenki o zielonym Dinku, który nie lubi palaczy i ucieka przed dymem, bawiły się w zabawę w „Kwiaty”, podczas której przy dźwiękach muzyki klasycznej pokazywały jak zachowują się kwiaty oddychające świeżym, czystym powietrzem a jak kiedy ktoś nagle wtargnął do ogrodu i zapalił papierosa. Na zakończenie zajęć udaliśmy się na spacer po okolicy w poszukiwaniu różnych rodzajów dymu.

Wiadomość z dnia: 2018-01-25 22:31:26.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

Dnia 25.01.2018r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji święta Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały program artystyczny „Jasełka”, przygotowały również z pomocą nauczycieli upominki w postaci małych miodków, które wręczyły swoim babciom i dziadkom. Po zakończeniu przedstawienia przedszkolaki udały się wraz z dziadkami do swoich oddziałów na słodki poczęstunek . Była to bardzo wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu i radości.

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 13071