Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2017 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - przedszkole

Wiadomość z dnia: 2018-06-06 00:50:12.

DLA MAMY I TATY

Dnia 29 maja w przedszkolu odbyły się występy z okazji Dnia Mamy i Taty. Grupa 5 i 6-latków wystawiła piękne przedstawienie pt.” Legenda o Smoku Wawelskim” , natomiast maluszki tradycyjnie zaśpiewały, zatańczyły i powiedziały wierszyki dla swoich ukochanych rodziców. Radości nie było końca, gdyż po przedstawieniach rodzice zostali zaproszeni na pyszny poczęstunek, a dzieciaki wręczyły im prezenty.

 

 

Wiadomość z dnia: 2018-05-31 23:41:04.

WIZYTA STRAŻAKA W PRZEDSZKOLU

Dnia 18.05.2018r. w naszym przedszkolu gościł Pan Adam, który pracuje jako strażak zawodowy, ale i również należy do Ochotniczej Straży Pożarnej w Borzęcie. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, uważnie słuchały o niebezpiecznej pracy strażaka. Pan Adam zaprezentował przedszkolakom strój galowy i bojowy, ale i również sprzęt potrzebny strażakowi podczas pożaru czy wypadku. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem pamiątkowym, a przedszkolaki wręczyły drobny upominek naszemu gościowi. Dzieci nie mogą się już doczekać kiedy pójdą na strażnicę, na którą zaprosił nas Pan Adam aby pokazać dzieciom wóz strażacki.


Wiadomość z dnia: 2018-05-31 23:41:04.

KONKURS TANECZNY ,,O ZŁOTĄ NUTKĘ”

10.05.2018r. roztańczona grupa 5/6-latków reprezentowała naszą placówkę w Gminnym Konkursie Tanecznym ,,O złotą nutkę” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 6 z Myślenic. Była to specjalna edycja tego konkursu obejmująca tańce narodowe. Konkurencja była dość duża, ale nasi tancerze okazali się nie do pokonania. Zatańczyli krakowiaka i kujawiaka na bardzo wysokim poziomie. Zwyciężyli i zdobyli I miejsce. Serdecznie gratulujemy.

 

Wiadomość z dnia: 2018-05-13 23:21:50.

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI SZEŚCIOLATKÓW

Niezwykle nam miło poinformować,że Aleksandra Ćwierz z grupy sześciolatków reprezentujaca nasze przedszkole w Powiatowym Konkursie Recytatorskim ,,W lesie” organizowanym w Dobczycach, wywalczyła dla nas I miejsce. Jesteśmy bardzo dumni z naszej Oli. Stanęła do walki z najlepszymi dziećmi wybranymi po jednym z każdego przedszkola, pokonała tremę i odniosła sukces. Ponadto Ola wzięła udział w spotkaniu z autorem wierszy i książek dla dzieci Jackiem Cudnym. W organizowanym przez niego krótkim konkursie sprawdzającym zarówno uwagę dzieci jak i znajmość jego wierszy nasza reprezentantka również wygrała audiobooka. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa.

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 13075