Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2017 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - przedszkole

Wiadomość z dnia: 2017-12-17 00:11:04.

UBIERAMY CHOINKĘ

Oczekując na święta przedszkolaki w radosnym nastroju oddały się w wir przygotowań. Jak co roku ubierały choinkę. Zabawy i uśmiechu byo co niemiara. Najważniejsze jednak, że każdy zawiesił kilka bombek, a wspólne dzieło dzieci rozbłyso barwnymi światełkami :)

Wiadomość z dnia: 2017-12-07 14:32:13.

„MIŁY, STARSZY, SIWY PAN…” - Święty Mikołaj odwiedził przedszkolaków!

Dnia 6.12.2017r. przybył do nas Święty Mikołaj wraz ze swoim Elfem, Aniołkiem i Diabełkiem. Maluszki nie zapomniały poczęstować przybysza ciasteczkami oraz mlekiem. Każda z grup zaśpiewała przygotowaną wcześniej piosenkę dla Świętego Mikołaja, a on obdarował dzieci pięknymi prezentami. Oprócz słodyczy w paczkach znalazły się także wspaniałe zabawki. Przedszkolaki były zachwycone i bardzo szczęśliwe, a przecież to jest dla nas wszystkich najważniejsze.

Świętemu Mikołajowi oraz jego pomocnikom serdecznie dziękujemy, że o nas nie zapomniał i przybył do naszego przedszkola!

 

Wiadomość z dnia: 2017-12-04 23:02:25.

ZABAWY NA ŚNIEGU

Wykorzystując uroki zimy przedszkolaki postanowisły spędzić mile czas bawiąc się na śniegu. Biały puch okazał się jak zwykle najlepszym materiałem budulcowym i rozbudził kreatywność dzieci. Sześciolatki radośnie toczyły ogromne kule, lepiły bałwana i budowały własne rzeźby ze śniegu. Najwięcej jednak radości dostarczyła dzieciom tradycyjna bitwa na snieżki :)

Wiadomość z dnia: 2017-12-04 23:01:14.

ZABAWA ANDRZEJKOWA W PRZEDSZKOLU

Dnia 30.11.2017 r. w przedszkolu odbyła się zabawa andrzejkowa. Zaraz po śniadanku, dzieci udały się do sal, by dowiedzieć się skąd w polskiej tradycji wzięły się „Andrzejki” oraz o zwyczajach panujących w tym właśnie dniu. Główną atrakcją zabawy było oczywiście lanie wosku przez klucz i rozszyfrowywanie powstałych figur. Przedszkolaki poznały także imiona swoich sympatii J Oprócz wróżenia i zabawy przy muzyce, dzieci brały udział w konkursach z nagrodami, a także częstowały się pysznymi ciasteczkami oraz zdrowymi owocami.

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 13058