Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2017 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - przedszkole

Wiadomość z dnia: 2017-12-17 10:28:25.

PRZYGOTOWANIE OZDÓB NA KIERMASZ  BOŻONARODZENIOWY

Jak co roku  przed świętami, w naszym przedszkolu odbył się kiermasz bożonarodzeniowy. Dzieci z grupy 5 - latków zaprosiły do pomocy dwójkę rodziców, z którymi wspólnie przygotowaliśmy ozdoby. Dzieci wykonały bałwanki z krochmalu i figurki z gipsu, praca przebiegała w miłej atmosferze, której towarzyszyła świąteczna muzyka, wykonanie ozdób wspólnie z rodzicami przyniosło dzieciom wiele radości i zabawy, a jednocześnie umiliło i urozmaiciło wspólnie spędzony czas.  Ozdoby świąteczne powstawały nie tylko w grupie 5 - latków, ale również w grupie 3,4 - latków i w oddziale 6 - latków.

Wszystkim rodzicom biorącym udział w naszym kiermaszu serdecznie dziękujemy.

Wiadomość z dnia: 2017-12-17 10:17:55.

WARSZTATY KULINARNE - PIECZENIE PIERNIKÓW

13 i 14 grudnia dla dzieci 5-latków były to bardzo pracowite dni, bowiem tego dnia piekły one pierniczki. Najpierw odpowiednio się przygotowały dbając o czyste rączki oraz zakładając fartuszki. Poznały też składniki i sposób wykonania ciasta, potrzebne przybory kuchenne, a także zasady bezpieczeństwa. Gdy wszystko było gotowe przedszkolaki z ogromnym zapałem i zaangażowaniem zabrały się do pracy, wałkowały ciasto, wykrawały ciasteczka. Efektem naszej pracy były pełne blaszki pierniczków, które zanieśliśmy do kuchni. Tu pod czujnym okiem naszych pań z kuchnii pierniki nabierały koloru piekąc się w piekarniku. Na drugi dzień przedszkolaki z pomoca nauczyciela i Pani Anny Kasperek dekorowały pierniki lukrem i posypkami. Nasze pierniczki udekorowały kiermasz bożonarodzeniowy.

Wszystkim życzymy smacznego.

Wiadomość z dnia: 2017-12-17 00:11:04.

NASZ DUMA - NASZ SZTANDAR

Sześciolatki ochoczo przystąpiły do tegorocznego konkursu plastycznego ,,100 Lat Odzyskania Niepodległości RP – Nasze Radosne Sztandary” organizowanego przez MOKiS, pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice. Dzieci malowały akrylami na płótnie, używając nietypowych narzędzi: zakrętek od butelek, gąbek oraz własnych dłoni. Efektem ich pracy jest gigantyczny sztandar o rozmiarach 150x90 cm, który zostanie wysłany na konkurs. Powodzenia:)

Wiadomość z dnia: 2017-12-17 00:11:04.

PRZEDSZKOLAKI NA KONKUSIE PŁYWACKIM

13.12.2017r. odbyły się zawody pływackie na basenie ,,Aquarius” w Myślenicach. Nasze przedszkole reprezentowały: Ania Korus, Aleksandra Ćwierz i Maja Suruło. Małe pływaczki dzielnie walczyły i drużynowo zdobyły I miejsce. Przywiozły złoty puchar i z dumą pozowały do zdjęć. Ponadto odniosły indywidualne sukcesy. Aleksandra Ćwierz zajęła - II miejsce, a Ania Korus - III miejsce. Serdecznie gratulujemy.

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 13068