Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
sprawdzian szóstoklasisty
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2015 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - przedszkole

Wiadomość z dnia: 2016-06-20 12:57:58.

KONKURS WOJEWÓDZKI "MÓJ WYMARZONY KRAJOBRAZ Z CZYSTYM POWIETRZEM W TLE”

W czerwcu bieżącego roku odbył się wojewódzki konkurs plastyczno - ekologiczny pod hasłem "Mój wymarzony krajobraz z czystym powietrzem w tle”. Nasze przedszkole reprezentowało dwóch chłopców z grupy czterolatków: Tomuś Surówka i Kamilek Gorączko. Ich prace, wykonane niezwykle staranie i estetycznie zostały dostrzeżone i nagrodzone przez jury. Chłopcy otrzymali piękne nagrody, które zostały im uroczyście wręczone podczas pikniku ekologicznego na Zarabiu w Myślenicach.

Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Wiadomość z dnia: 2016-06-17 16:16:32.

PIKNIK PRZEDSZKOLAKÓW

Dnia 13.06.2016 r. grupa MISIÓW i BIEDRONEK wybrała się na piknik połączony z ogniskiem na polanie. Po dotarciu na miejsce dzieci rozpakowały swoje plecaki i rozłożyły koce. Wszyscy udaliśmy się na polanę gdzie dzieci mogły pograć w piłkę, pobiegać na świeżym powietrzu. Na zakończenie przedszkolaki zjadły kiełbaskę z grilla i z pełnymi brzuszkami wróciliśmy do przedszkola.

Wiadomość z dnia: 2016-06-15 13:35:34.

AKCJA „Bezpieczna droga”

W czwartek 7 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu policjantów z myślenickiej komendy w ramach akcji „Bezpieczna droga”. Pod czujnym okiem pana policjanta wszystkie grupy uczyły dorosłych zasad ruchu drogowego. Zatrzymywano kierowców przejeżdżających obok przedszkola i sprawdzano czy przestrzegają przepisów. Akcja cieszyła się niezwykłym zainteresowaniem zdziwionych kierowców. Dzieci zamiast mandatów od pana policjanta proponowały nieuważnym kierowcom picie kwaśnego soku z cytryny, a wzorowym rozdawano w nagrodę medal oraz słodkie jabłuszko. Każdy z kierowców, który dostał medal z dumą prezentował swoje odznaczenie robiąc sobie zdjęcie z przedszkolakami. Dzieci miały również możliwość zrobienia sobie zdjęcia na policyjnym motorze. Na koniec akcji maluchy wręczyły słodki upominek, oraz zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie grupowe.

Akcja była zarówno nauką dla dzieci, jak i również przestrogą dla dorosłych. To był bardzo miły dzień, za co serdecznie panom policjantom DZIĘKUJEMY !!!

Wiadomość z dnia: 2016-06-10 10:45:28.

WYCIECZKA DO STADNINY KONI „PRZYLESIE”

Grupa Krasnali i Misiaczków dnia 09.06.2016r. wybrały się na wycieczkę do stadniny koni „Przylesie” należącej do Pani Magdaleny Korus. Dzieciaki były zachwycone. Na początku poznały konie, ich sposób odżywiania oraz zachowania. Następnie wybraliśmy się na wybieg, gdzie każde dziecko odbyło przejażdżkę konną. Po za tym przedszkolaki świetnie się bawiły piłkami, na trampolinie oraz zjadły pyszne kiełbaski ufundowane przez Pana Grzegorza Ćwierza, któremu serdecznie dziękujemy.

Pani Magdalenie Korus serdecznie dziękujemy za wspaniałą gościnę, za smakołyki oraz ciepłe przyjęcie.

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 335342