Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2018 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - przedszkole

Wiadomość z dnia: 2019-04-08 10:16:11.

ŚWIĘTUJEMY URODZINY KOLEŻANKI

04.04.2019r. odbyła się niezwykła impreza urodzinowa w grupie ,,Misiów”. Maluszki postanowiły uczcić małe święto koleżanki. Zuzia Długosz przyniosła własnoręcznie wykonaną piniatę pełną cukierków. Dzieci z radością ją rozbijały, by dostać się do ukrytych słodyczy. Zakończeniem uroczystości był miły wspólny poczęstunek.

Dziękujemy Rodzicom Zuzi Długosz za zorganizowanie nam wspaniałej zabawy.

Wiadomość z dnia: 2019-04-08 10:14:58.

RATOWNIK W PRZEDSZKOLU

W piątek 29.03 gościliśmy w naszym przedszkolu ratownika medycznego pana Krzysztofa Frączka. Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych poznawały zasady udzielania pierwszej pomocy, dowiadywały się jak sobie radzić w razie wypadku i w innych sytuacjach kryzysowych. Przedszkolaki próbowały przeprowadzać akcję sztucznego oddychania na fantomie, uczyły się robić opatrunki i przypominały sobie numery alarmowe, pod którymi mogą uzyskać pomoc i wsparcie. 

Dziękujemy panu Krzysztofowi Frączkowi za ciekawą lekcję ratowania ludzi.

 

Wiadomość z dnia: 2019-04-05 14:10:56.

PRZEDSZKOLIADA

Dnia 04.04 w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z „Drużyną Kangura”. W ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym, zrealizowane zostały zajęcia pokazowe, w których dzieci brały czynny udział. Celem spotkań jest rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej, promowanie zdrowego stylu życia, przeciwdziałanie otyłości, oraz nauka podstaw piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej. W pogodne dni zajęcia przeprowadzane będą świeżym powietrzu co jest dodatkowym atutem i atrakcją dla przedszkolaków. Zapisy na zajęcia Drużyny Kangura, możliwe są w poszczególnych oddziałach przedszkolnych. Więcej informacji można uzyskać pod adresem: przedszkoliada.pl. Aktywnych przedszkolaków serdecznie zapraszamy! :)


Wiadomość z dnia: 2019-04-05 14:08:27.

FESTIWAL PIOSENEK MAJKI JEŻOWSKIEJ

We środę 27.03 dziewczynki z grupy Tygrysków i Żabek wzięły udział w konkursie poświęconym piosenkom Majki Jeżowskiej. Pomimo tego, że nie zajęliśmy żadnego miejsca, jesteśmy bardzo dumni z występów naszych przedszkolaków.

Nasze przedszkole reprezentowali:

Z grupy 5- Latków: Liliana Jasek (solistka), Zofia Suder, Nadia Żądło, Natasza Żądło, Antonina Tomczuk

Z grupy 6- Latków: Martyna Ćwierz (solista), Nikola Bujak, Zuzanna Trojan

 

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 609068