Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2018 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - przedszkole

Wiadomość z dnia: 2018-12-04 23:50:33.

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA…”

Pośród śpiewu świątecznych piosenek grupa Tygrysków rozpoczęła przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci przyniosły ozdoby i same przystroiły naszą, wspólną choinkę otrzymaną od Państwa Bujak, za którą bardzo dziękujemy. Przedszkolaki z ogromnym zapałem, radością i chęcią włączały się we wspólne podtrzymywanie tradycji.

Wiadomość z dnia: 2018-11-30 14:02:24.

ZABAWA ANDRZEJKOWA  

Dnia 29.11.2018r. w naszym przedszkolu odbyła się zabawa andrzejkowa, w tym dniu dzieci mogły poszerzyć wiedzę na temat zwyczajów, które towarzyszą temu świętu. Przedszkolaki oprócz zabaw tanecznych mogły z pomocą pań wziąć udział w różnych wróżbach: lanie wosku, układanie bucików, taniec z balonami, oraz wybór przyszłego „męża lub żony”. W trakcie zabawy w salach czekał na dzieci słodki poczęstunek, a na zakończenie przedszkolaki otrzymały upominek w postaci książeczki.

Wiadomość z dnia: 2018-11-30 09:33:16.

I MIEJSCE W TURNIEJU EKOLOGICZNYM

We środę 28.11.2018r. dzieci z grupy 5 i 6-latków wzięły udziało w Gminnym Turnieju Teatru Ekologicznego pt. „Z odpadami za pan brat czyli Franka przygody z odpadami”, organizowanym przez Zakład Utylizacji Odpadów w Myślenicach na zlecenie UMiG Myślenice. Konkurs odbył się w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu. Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych dzieciaków, które zajęły I miejsce, po mimo ogromnej konkurencji. Przedszkolaki odegrały piękne przedstawienie, które dotyczyło segregacji śmieci oraz dbania o środowisko. W przedstawieniu wzięli udział: Nikola Bujak, Zuzanna Trojan, Aleksandra Bieniek, Magdalena Ćwierz, Martyna Ćwierz, Emilia Ćwierz, Wojciech Surówka, Wiktor Kołodziejczyk, Liliana Jasek, Nikodem Kamyczura, Artur Stopka, Jan Krężelok.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za piękne nagrody, a naszym wspaniałym przedszkolakom gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

Wiadomość z dnia: 2018-11-30 09:28:50.

GRUPOWY DZIEŃ KSIĄŻKI U TYGRYSKÓW

W czwartek 22.11 grupa 5-latków obchodziła „Grupowy Dzień Książki”. Na początku zajęć, przedszkolaki dowiedziały się dlaczego warto czytać bajki. Następnie udaliśmy się do naszej szkolnej biblioteki. Pani Basia Krzyszkowska opowiedziała jak wygląda praca bibliotekarki oraz na czym polega wypożyczanie książek. Wraz z Tygryskami przeczytaliśmy listy jakie „napisały” nam książki. Dzieci dzięki nim zrozumiały, że nie wolno czytać podczas posiłku, nie należy także zaginać ich rogów oraz powinno się je szanować, gdyż służą wielu dzieciom. Na zakończenie przedszkolaki wypożyczyły książki, które wraz z rodzicami będą czytać w domu.

 

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 639349