Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2018 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - przedszkole

Wiadomość z dnia: 2018-09-21 14:47:46.

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

27.09 2018r. dzieci z naszego przedszkola wybrały się na „Orła”, gdzie zorganizowano Święto Pieczonego Ziemniaka. Na miejscu czekał na nas grill z kiełbaskami, ciepła herbata i oczywiście główną rolę odgrywał pieczony ziemniak. Na miejscu czekało nas jeszcze kilka atrakcji, dzieci mogły pobawić się na placu zabaw, wzięły udział w torze przeszkód, a największą radość sprawiły im zabawy ruchowe z chustą animacyjną.

Wiadomość z dnia: 2018-09-21 14:47:46.

ZABAWY BADAWCZE Z WODĄ W GRUPIE MISIÓW

W ramach rozszerzania ciekawości poznawczej zainicjowano ciekawe zajęcia wprowadzające naszych najmłodszych przedszkolaków do ciekawego świata mórz i oceanów. Dzieci nie tylko poznawały zwierzątka żyjące w podwodnym królestwie, ale również miały okazję dowiedzieć się jak przystosowują się one do życia. Dopełnieniem zajęć były zabawy badawcze z wodą. Dzieci sprawdzały co pływa a co tonie, co ułatwia pływanie, dlaczego statki nie toną i co to jest ,,siła wyporu wody”.

Zabawy bardzo podobały się dzieciom, które otwierały szeroko buzie ze zdziwienia i zadowolenia.

Wiadomość z dnia: 2018-09-21 14:47:46.

KĄCIK PRZYRODY W GRUPIE MISIÓW

Najmłodsze przedszkolaki okazują się bardzo wrażliwe na piękno przyrody. Ochoczo gromadzą najprzeróżniejsze okazy i skarby przyrody. W naszym kąciku znajdują się szyszki, kasztany, orzechy, żołędzie i ciekawe muszle o najprzeróżniej-szych kształtach. Dodatkowo założyliśmy akwarium, co sprawiło dzieciom wiele radości.

Wiadomość z dnia: 2018-09-21 14:47:46.

AMIĄTKI Z WAKACJI 

Dnia 14.09.2018r. w grupie 6-latków zostały przeprowadzone zajęcia na temat wakacyjnych wspomnień. Dzieci w czasie wakacji zwiedzały wiele interesujących miejsc zarówno w kraju jak i za granicą. Część przedszkolaków spędziła czas nad morzem, część na wsi. Jedni wyjechali do rodziny, niektórzy zostali w domu. Wszystkie dzieci na zajęcia przyniosły ze sobą wspomnienia i pamiątki z okresu wakacji, każde z nich miało okazję opowiedzieć ciekawe historie ze swoich pobytów. Na zakończenie wspólnie wykonaliśmy naszą skrzynię skarbów, do której 6-latki włożyły swoje pamiątki z wakacji.

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 582172