Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2018 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - przedszkole

Wiadomość z dnia: 2018-12-14 14:17:17.

SUKCES NASZYCH MAŁYCH PŁYWAKÓW

13 grudnia troje przedszkolaków wzięło udział w zawodach pływackich na basenie Aquarius w Myślenicach. Zawody rozpoczęły się o godz. 9.00 i jako pierwsze wystartowały przedszkolaki. Dzieci pływały stylem dowolnym na dystansie 12,5 m. Wojtuś Surówka zajął II miejsce, Zosia Suder III i Wiktor Kołodziejczyk IV, dzieci otrzymały medale oraz puchar.

Życzymy dalszych sukcesów naszym małym pływakom.

Wiadomość z dnia: 2018-12-11 15:19:07.

PIERNIKOWE SZALEŃSTWO U TYGRYSKÓW

W poniedziałek 10.12.2018r. w przedszkolu rozpoczęliśmy coroczny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Znalazły się w nim nie tylko piękne ozdoby, ale również we wtorek pojawiły się pyszne i pachnące pierniczki, upieczone przez grupę 5-latków. Zabawy było co nie miara, a ciastka ucieszyły wszystkie dzieci z całego naszego Zespołu.

Wszystkich zachęcamy do udziału w naszym, małym Kiermaszu Bożonarodzeniowym oraz dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie w jego przygotowanie.

Wiadomość z dnia: 2018-12-06 09:40:26.

PRZEDSZKOLAKI DOKARMIAJĄ PTAKI

Zima to trudny czas dla ptaków, dlatego wraz z dziećmi pomyśleliśmy o naszych skrzydlatych przyjaciołach. Na zajęciach dydaktycznych 6-latki przypomniały sobie wiadomości na temat tych ptaków które odlatują do ciepłych krajów, przylatują do nas, lub zostają u nas na zimę. Poznały w jaki sposób można im pomóc przetrwać tą zimną porę roku. W przedszkolnym ogrodzie do drzewa przymocowaliśmy karmnik do którego dzieci wrzucały ptasie smakołyki. Dzieciom sprawiło to wielką radość kiedy mogły wypełnić karmnik różnymi ziarenkami, chlebem, słoninką, oraz słonecznikiem. Dokarmiając ptaki, przedszkolaki zbliżają się do nich, uczą się, pobudzają swoje zainteresowania i uwrażliwiają na przyrodę, a także zyskują poczucie, że robią coś dobrego.

Wiadomość z dnia: 2018-12-06 09:38:48.

W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Wszystkie dzieci kochają Świętego Mikołaja i zniecierpliwością na Niego czekają, w związku tym dzieci przygotowały się na Jego przyjście. W sali przedszkolnej ubrały choinkę w różne ozdoby, bombki, choineczki recznie robione i kolorowe łańcuchy. Rozmawialiśmy wspólnie o tym co dzieci chciałyby dostać od Świętego Mikołaja. Na zakończenie w ramach zajęć plastycznych przygotowaliśmy wizerunek Mikołaja, który zawiesiliśmy na tablicy na korytarzu.

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 639356