Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2018 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - przedszkole

Wiadomość z dnia: 2019-01-04 13:15:55.

BÓG SIĘ NAM RODZI…”

Dnia 21.12. 2018r. w przedszkolu odbyła się wspólna Wigilia. Na początku dzieci posłuchały co wydarzyło się ponad 2000 lat temu w Betlejem oraz poznały tradycje i zwyczaje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Następnie wszyscy odmówiliśmy modlitwę oraz połamaliśmy się opłatkiem składając sobie życzenia. Kolejnym jakże ważnym punktem dnia, była uroczysta Wigilia. Nie zabrakło wspólnego kolędowania, a także dało się odczuć panującą magiczną, świąteczną atmosferę.

 


Wiadomość z dnia: 2018-12-19 15:25:39.

I MIEJSCE MISIÓW W SUŁKOWICACH

W grudniu odbył się „Gminny konkurs szopek, kartek świątecznych , gwiazd betlejemskich i stroików bożonarodzeniowych” organizowany przez Sułkowicki Ośrodek Kultury. Nasze ,,Misie” z najmłodszej grupy przedszkolnej odniosły kolejny sukces. Przygotowały przepiękną szopkę migotającą światełkami i zdobyły I miejsce. To była wspaniała przygoda dla naszych przedszkolaków dająca im wiele satysfakcji i radości. Wszystkim dzieciom zaangażowanym w pracę nad szopką serdecznie gratulujemy.

Wiadomość z dnia: 2018-12-19 15:24:47.

MAŁA OLA ZNOWU NAJLEPSZA

Niedawno gratulowaliśmy Aleksandrze Madej zwycięstwa w konkursie plastycznym „Orle gniazdo”, a tu Ola odniosła kolejny sukces. Dziewczynka reprezentowała najmłodszą grupę przedszkolną w ogólnopolskim konkursie „Baśnie i legendy polskie” organizowanym przez Przedszkole Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego w Lublinie. Praca Oli została najwyżej oceniona przez jury i nasza reprezentantka zdobyła I miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Wiadomość z dnia: 2018-12-19 15:20:51.

MALUCHY TRIUMFUJĄ W KONKURSIE OGÓLNOPOLSKIM

W grudniu dzieci z najmłodszej grupy przedszkolnej wzięły udział w dwóch konkursach ogólnopolskich o tematyce świątecznej ogłoszonych na stronie internetowej wydawnictwa "Bliżej Przedszkola". Alan Cyrek, Amelka Ćwierz i Aleksandra Madej przygotowały przepiękne prace na konkurs plastyczny pod hasłem „Świąteczna kartka” organizowany przez Miejskie Przedszkole nr 57 im. Krasnala Hałabały w Katowicach . Natomiast Eliza Jasek i Zuzanna Długosz przesłały swoje propozycje na konkurs „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa w barwach narodowych” organizowany przez Publiczne Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Świdwinie. Obie prace były wyjątkowo piękne. Niezależne jury przyznało I miejsce Elizie Jasek.Jest to wielki sukces. Serdecznie gratulujemy, a wszystkim maluchom dziękujemy za włożony trud i wysiłek w przygotowanie ciekawych prac.

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 639339