Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2018 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - przedszkole

Wiadomość z dnia: 2019-02-15 15:27:06.

KARNAWAŁ NA ŚWIECIE 

Sześciolatki wielkimi krokami zbliżają się do zabawy karnawałowej. W związku z tym 14.02.2019r. na zajęciach dydaktycznych przybliżono dzieciom pojęcie karnawału. Wybraliśmy się w podróż do Wenecji i Brazylii , gdzie poznaliśmy zwyczaje jakie panują w tych państwach podczas karnawału. Dzieci poznały dzięki fotografiom i plakatom rodzaje masek i tworzyły swoje maski karnawałowe z cekinów, świecących ozdób i piór, które udekorowały korytarz. Dzieci nie mogą się doczekać zabawy karnawałowej i kiedy będą mogły założyć swoje maski.

Wiadomość z dnia: 2019-02-15 12:57:03.

BAL KARNAWAŁOWY U MISIÓW

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było również spotkać wróżki, królewny, rycerzy. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci. Ten dzień upłynął pod znakiem wspaniałej zabawy i radosnej atmosfery.

Wiadomość z dnia: 2019-02-11 15:03:17.

ZABAWY NA ŚNIEGU

Korzystając z uroków zimy najmłodsze przedszkolaki z grupy ,,Misiów” ubrane w ciepłe kombinezony radośnie wyruszyły na spacer połączony z zabawami na śniegu. Dzieci bawiły się również na boisku szkolnym, jeździły na saneczkach i rzucały śnieżkami. To był dzień pełen wrażeń!

Wiadomość z dnia: 2019-01-15 09:14:21.

MAGICZNE JASEŁKA Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

W dniu 11.01.2019r. W naszym przedszkolu odbył się uroczysty przedszkolu odbył się uroczysty Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci przygotowały piękne jasełka. Nie zabrakło kolęd, tańców, ale także życzeń i prezentów dla naszych, wyjątkowych Gości. Dzień był magiczny, pełen wzruszeń.

Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia.


ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 639353