Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2018 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - przedszkole

Wiadomość z dnia: 2018-12-06 09:38:48.

W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Wszystkie dzieci kochają Świętego Mikołaja i zniecierpliwością na Niego czekają, w związku tym dzieci przygotowały się na Jego przyjście. W sali przedszkolnej ubrały choinkę w różne ozdoby, bombki, choineczki recznie robione i kolorowe łańcuchy. Rozmawialiśmy wspólnie o tym co dzieci chciałyby dostać od Świętego Mikołaja. Na zakończenie w ramach zajęć plastycznych przygotowaliśmy wizerunek Mikołaja, który zawiesiliśmy na tablicy na korytarzu.

Wiadomość z dnia: 2018-12-04 23:50:33.

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA…”

Pośród śpiewu świątecznych piosenek grupa Tygrysków rozpoczęła przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci przyniosły ozdoby i same przystroiły naszą, wspólną choinkę otrzymaną od Państwa Bujak, za którą bardzo dziękujemy. Przedszkolaki z ogromnym zapałem, radością i chęcią włączały się we wspólne podtrzymywanie tradycji.

Wiadomość z dnia: 2018-11-30 14:02:24.

ZABAWA ANDRZEJKOWA  

Dnia 29.11.2018r. w naszym przedszkolu odbyła się zabawa andrzejkowa, w tym dniu dzieci mogły poszerzyć wiedzę na temat zwyczajów, które towarzyszą temu świętu. Przedszkolaki oprócz zabaw tanecznych mogły z pomocą pań wziąć udział w różnych wróżbach: lanie wosku, układanie bucików, taniec z balonami, oraz wybór przyszłego „męża lub żony”. W trakcie zabawy w salach czekał na dzieci słodki poczęstunek, a na zakończenie przedszkolaki otrzymały upominek w postaci książeczki.

Wiadomość z dnia: 2018-11-30 09:33:16.

I MIEJSCE W TURNIEJU EKOLOGICZNYM

We środę 28.11.2018r. dzieci z grupy 5 i 6-latków wzięły udziało w Gminnym Turnieju Teatru Ekologicznego pt. „Z odpadami za pan brat czyli Franka przygody z odpadami”, organizowanym przez Zakład Utylizacji Odpadów w Myślenicach na zlecenie UMiG Myślenice. Konkurs odbył się w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu. Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych dzieciaków, które zajęły I miejsce, po mimo ogromnej konkurencji. Przedszkolaki odegrały piękne przedstawienie, które dotyczyło segregacji śmieci oraz dbania o środowisko. W przedstawieniu wzięli udział: Nikola Bujak, Zuzanna Trojan, Aleksandra Bieniek, Magdalena Ćwierz, Martyna Ćwierz, Emilia Ćwierz, Wojciech Surówka, Wiktor Kołodziejczyk, Liliana Jasek, Nikodem Kamyczura, Artur Stopka, Jan Krężelok.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za piękne nagrody, a naszym wspaniałym przedszkolakom gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 582169