Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2018 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - przedszkole

Wiadomość z dnia: 2019-03-13 09:17:25.

OGÓLOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "W KRAINIE WIERSZY"

Ola Madej z grupy "Misiów" po raz kolejny udowodniła, że jest najlepsza. Reprezentantka z naszego przedszkola wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "W krainie wierszy" organizowanym przez Przedszkole Parafialne im. św.Feliksa z Cantalicio. Ola zajęła I miejsce. Jesteśmy z niej bardzo dumni. Gratulujemy kolejnego sukcesu.

Wiadomość z dnia: 2019-03-08 12:32:07.

KOLEJNY SUKCES PRZEDSZKOLAKÓW

W lutym odbył się Gminny Konkurs Plastyczny pt. „Pejzaż zimowy” organizowany przez Przedszkole w Porębie. Nasze przedszkolaki z zapałem przygotowały piękne prace. Dzięki temu kolejny raz mamy zaszczyt pochwalić się sukcesami naszych podopiecznych! Pejzaż Zuzanny Długosz z grupy 3-4 latków został najlepiej oceniony przez jury i zdobył I miejsce. Wyróżnienie otrzymały także Liliann Ćwierz oraz Nikola Bujak. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


 

Wiadomość z dnia: 2019-03-04 10:06:47.

TYGRYSKI I ŻABKI W KINIE

Dnia 25.02.2019 r. grupa 5-latków i 6-latków pojechały do kina na film animowany pt. „ Jak wytresować smoka 3”. O godzinie 9:00 zebraliśmy się przed budynkiem i udaliśmy się do autokaru. W kinie dzieci otrzymały swój bilet wstępu i popcorn i udaliśmy się na seans. Bajka „ Jak wytresować smoka 3” pokazuje piękną przyjaźń między smokiem a człowiekiem. W trakcie bajki przyjaźń ta zostaje wystawiona na wiele prób, ale zakończenie było bardzo szczęśliwe. Dzieci całą drogę powrotną opowiadały o wrażeniach z kina. Już nie mogą się doczekać kolejnej wycieczki.

Wiadomość z dnia: 2019-02-26 09:20:13.

WYCIECZKA DO MUZEUM PRZYRODNICZEGO W KRAKOWIE

Maluszki z naszego przedszkola w czwartek 21.02 odwiedziły Muzeum Przyrodnicze w Krakowie. Podczas wycieczki dzieci miały okazję podziwiać liczne eksponaty przyrodnicze które prezentuje Muzeum. Począwszy na skamieniałościach, minerałach, poprzez liczne gady, płazy aż po dzikie zwierzęta występujące w naszym kraju. Największe emocje budziły żywe okazy, których dodatkowo dzieci mogły dotknąć. Przedszkolaki wykazały się ogromną odwagą, gdyż nie straszne im było spotkanie z wężem boa, gekonem, czy kameleonem. Dla Maluszków był to dzień pełen niezapomnianych wrażeń.

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 639346