Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2018 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - przedszkole

Wiadomość z dnia: 2019-04-05 14:08:27.

FESTIWAL PIOSENEK MAJKI JEŻOWSKIEJ

We środę 27.03 dziewczynki z grupy Tygrysków i Żabek wzięły udział w konkursie poświęconym piosenkom Majki Jeżowskiej. Pomimo tego, że nie zajęliśmy żadnego miejsca, jesteśmy bardzo dumni z występów naszych przedszkolaków.

Nasze przedszkole reprezentowali:

Z grupy 5- Latków: Liliana Jasek (solistka), Zofia Suder, Nadia Żądło, Natasza Żądło, Antonina Tomczuk

Z grupy 6- Latków: Martyna Ćwierz (solista), Nikola Bujak, Zuzanna Trojan

 

Wiadomość z dnia: 2019-03-27 09:27:17.

ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR

Dnia 22.03.2019 grupa 6-latków wzięła udział jako widownia w tegorocznej edycji Orlen Przedszkoliada Tour. Jest to turniej sportowy organizowany przez DRUŻYNĘ KANGURA dla aktywnych przedszkolaków. Do głównych celów Orlen Przedszkoliada Tour zalicza się zapewnienie dzieciom rozrywki i edukacji ruchowej, przeciwdziałanie otyłości i zapobieganie późniejszym zwolnieniom z WF oraz kreowanie postawy FAIR PLAY. Podczas turnieju sala została podzielona na 7 stref, gdzie dzieci mogły aktywnie spędzać czas grając np. (koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną i ręczną pod okiem znanych osób). Poznały także zasady zdrowego odżywiania w strefie FIT KID. Na zakończenie przedszkolaki biorące udział otrzymały puchary, medale i nagrody, ale i również mali kibice otrzymali upominki za imponujący doping.

Wiadomość z dnia: 2019-03-27 09:25:54.

POWITANIE WIOSNY

21 marca przedszkolaki z grupy Misiów postanowiły uroczyście powitać Wiosnę. Dzieci uczestniczyły w pochodzie kolorowych kwiatów, raźno maszerowały przez wieś, żegnały zimę i szukały pierwszych oznak nadchodzącej pory roku. Dopełnieniem tradycji było wykonanie Marzanny - kukły ze słomy oraz wspólne śpiewanie piosenek okolicznościowych.

Wiadomość z dnia: 2019-03-27 09:23:59.

WYCIECZKA DO TEATRU

Grupa Żabek i Tygrysków w tym roku inaczej niż zwykle żegnały zimę i witały wiosnę podczas wyjazdu do Teatru Współczesnego w Krakowie na spektakl pt. „Królowa Śniegu”. Piękna historia dwójki przyjaciół wzruszyła przedszkolaków, którzy byli pod wrażeniem scenografii, kostiumów oraz gry aktorskiej. Po spektaklu odbyły się warsztaty teatralne, dzięki którym dzieci poznały kulisy gry aktorskiej, ale i osobiście mogły przekonać się na scenie z czego wykonane są rekwizyty. Na koniec odbył się pokaz efektów specjalnych. Podczas podróży autokarem nie zabrakło śpiewów dla Pani Wiosny. Wycieczka była znakomita, a co najważniejsze przedszkolaki były zachwycone.

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 639355