Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2018 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - przedszkole

Wiadomość z dnia: 2019-05-14 09:32:37.

BEZPIECZNE WAKACJE NAD WODĄ

Dnia 08.05.2019r. w przedszkolu, odbyły się zajęcia poświęcone bezpieczeństwu nad wodą. Pan Wojciech Pułka z Ratownictwa Wodnego oddział Myślenice, zaprezentował dzieciom pozytywne, negatywne i bezpieczne zachowania podczas pobytu nad wodą. Zapoznał przedszkolaków z zawodem ratownika wodnego, pokazał także sprzęt jaki jest mu potrzebny w pracy.

Dzięki tej prelekcji, każde dziecko wie jak należy bezpiecznie spędzać wakacje oraz co należy zrobić, jeśli zagraża nam lub innym niebezpieczeństwo.

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Wojciechowi za poświęcony dla nas czas.

Wiadomość z dnia: 2019-04-08 10:16:11.

ŚWIĘTUJEMY URODZINY KOLEŻANKI

04.04.2019r. odbyła się niezwykła impreza urodzinowa w grupie ,,Misiów”. Maluszki postanowiły uczcić małe święto koleżanki. Zuzia Długosz przyniosła własnoręcznie wykonaną piniatę pełną cukierków. Dzieci z radością ją rozbijały, by dostać się do ukrytych słodyczy. Zakończeniem uroczystości był miły wspólny poczęstunek.

Dziękujemy Rodzicom Zuzi Długosz za zorganizowanie nam wspaniałej zabawy.

Wiadomość z dnia: 2019-04-08 10:14:58.

RATOWNIK W PRZEDSZKOLU

W piątek 29.03 gościliśmy w naszym przedszkolu ratownika medycznego pana Krzysztofa Frączka. Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych poznawały zasady udzielania pierwszej pomocy, dowiadywały się jak sobie radzić w razie wypadku i w innych sytuacjach kryzysowych. Przedszkolaki próbowały przeprowadzać akcję sztucznego oddychania na fantomie, uczyły się robić opatrunki i przypominały sobie numery alarmowe, pod którymi mogą uzyskać pomoc i wsparcie. 

Dziękujemy panu Krzysztofowi Frączkowi za ciekawą lekcję ratowania ludzi.

 

Wiadomość z dnia: 2019-04-05 14:10:56.

PRZEDSZKOLIADA

Dnia 04.04 w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z „Drużyną Kangura”. W ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym, zrealizowane zostały zajęcia pokazowe, w których dzieci brały czynny udział. Celem spotkań jest rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej, promowanie zdrowego stylu życia, przeciwdziałanie otyłości, oraz nauka podstaw piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej. W pogodne dni zajęcia przeprowadzane będą świeżym powietrzu co jest dodatkowym atutem i atrakcją dla przedszkolaków. Zapisy na zajęcia Drużyny Kangura, możliwe są w poszczególnych oddziałach przedszkolnych. Więcej informacji można uzyskać pod adresem: przedszkoliada.pl. Aktywnych przedszkolaków serdecznie zapraszamy! :)


ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 639337