Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2018 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - przedszkole

Wiadomość z dnia: 2019-01-15 09:14:21.

MAGICZNE JASEŁKA Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

W dniu 11.01.2019r. W naszym przedszkolu odbył się uroczysty przedszkolu odbył się uroczysty Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci przygotowały piękne jasełka. Nie zabrakło kolęd, tańców, ale także życzeń i prezentów dla naszych, wyjątkowych Gości. Dzień był magiczny, pełen wzruszeń.

Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia.


Wiadomość z dnia: 2019-01-04 13:15:55.

BÓG SIĘ NAM RODZI…”

Dnia 21.12. 2018r. w przedszkolu odbyła się wspólna Wigilia. Na początku dzieci posłuchały co wydarzyło się ponad 2000 lat temu w Betlejem oraz poznały tradycje i zwyczaje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Następnie wszyscy odmówiliśmy modlitwę oraz połamaliśmy się opłatkiem składając sobie życzenia. Kolejnym jakże ważnym punktem dnia, była uroczysta Wigilia. Nie zabrakło wspólnego kolędowania, a także dało się odczuć panującą magiczną, świąteczną atmosferę.

 


Wiadomość z dnia: 2018-12-19 15:25:39.

I MIEJSCE MISIÓW W SUŁKOWICACH

W grudniu odbył się „Gminny konkurs szopek, kartek świątecznych , gwiazd betlejemskich i stroików bożonarodzeniowych” organizowany przez Sułkowicki Ośrodek Kultury. Nasze ,,Misie” z najmłodszej grupy przedszkolnej odniosły kolejny sukces. Przygotowały przepiękną szopkę migotającą światełkami i zdobyły I miejsce. To była wspaniała przygoda dla naszych przedszkolaków dająca im wiele satysfakcji i radości. Wszystkim dzieciom zaangażowanym w pracę nad szopką serdecznie gratulujemy.

Wiadomość z dnia: 2018-12-19 15:24:47.

MAŁA OLA ZNOWU NAJLEPSZA

Niedawno gratulowaliśmy Aleksandrze Madej zwycięstwa w konkursie plastycznym „Orle gniazdo”, a tu Ola odniosła kolejny sukces. Dziewczynka reprezentowała najmłodszą grupę przedszkolną w ogólnopolskim konkursie „Baśnie i legendy polskie” organizowanym przez Przedszkole Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego w Lublinie. Praca Oli została najwyżej oceniona przez jury i nasza reprezentantka zdobyła I miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 582160