Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2018 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - przedszkole

Wiadomość z dnia: 2018-10-11 08:36:16.

OWOCOWO U TYGRYSKÓW

We wtorek 09.10.2018 r. 5 - latki zrobiły pyszną, pełną energii i witamin sałatkę owocową. Na początku dzieci dowiedziały się jak ważne w codziennej diecie są owoce i warzywa oraz jak one wpływają na nasz organizm. Następnie średniaki przygotowały swoje miejsce pracy, umyły przyniesione owoce oraz rączki i zabraliśmy się do najbardziej wyczekiwanego momentu czyli krojenia owoców. Dzieciaki były bardzo szczęśliwe ze wspólnego przygotowywania sałatki. Na zakończenie, na osłodę dodaliśmy bitą śmietanę oraz kolorowe cukierki. Sałatka była pyszna, a Tygryski zadowolone.

Wiadomość z dnia: 2018-10-09 00:23:11.

PYSZNA I ZDROWA SAŁATKA OWOCOWA

Sezon na pyszne owoce trwa! Nie zapominamy o tym także w przedszkolu. Każdy przedszkolak już wie, jak ważne są dla nas owoce – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim – zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm. Dlatego też dzieci z grupy maluszków postanowiły zrobić pyszną i zdrową sałatkę owocową. Były przygotowania: umyliśmy owoce, przybory kuchenne, a także nasze ręce. Kiedy wszystko już było gotowe, przystąpiliśmy do krojenia owoców, mieszania i … degustacji. Ach, co to była za uczta! Sałatka smakowała wyśmienicie – nie wiemy, czy dlatego, że owoce były pyszne, czy dlatego że sami ją przyrządziliśmy? Już planujemy kolejną zdrową i smaczną potrawę. 

 

Wiadomość z dnia: 2018-09-21 14:47:46.

SPRZĄTANIE ŚWIATA - AKCJA SEGREGACJA

Dnia 05.10.2018r grupy 5 i 6 latków brały udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Na początku zostały przeprowadzone zajęcia dydaktyczne poświęcone segregacji śmieci oraz jaki to ma wpływ na ochronę środowiska. Następnie wyruszyliśmy sprzątać okolicę naszej placówki. Na kończenie przedszkolaki, aby utrwalić wiadomości, posegregowały zebrane śmieci.

Wiadomość z dnia: 2018-09-21 14:47:46.

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

27.09 2018r. dzieci z naszego przedszkola wybrały się na „Orła”, gdzie zorganizowano Święto Pieczonego Ziemniaka. Na miejscu czekał na nas grill z kiełbaskami, ciepła herbata i oczywiście główną rolę odgrywał pieczony ziemniak. Na miejscu czekało nas jeszcze kilka atrakcji, dzieci mogły pobawić się na placu zabaw, wzięły udział w torze przeszkód, a największą radość sprawiły im zabawy ruchowe z chustą animacyjną.

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 639358