Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Kalendarz Szkolny
Archiwum 2018 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - przedszkole

Wiadomość z dnia: 2019-06-11 12:58:49.

PRZEDSZKOLAKI W ZOO

Dnia 07.06.2019r. dzieci z naszego przedszkola udały się do Krakowskiego Ogrodu Zoologicznego. Wycieczka była prezentem z okazji Dnia Dziecka. Wyprawa budziła wiele radości i pozytywnych emocji, gdyż nasi podopieczni kochają czworonożnych i skrzydlatych przyjaciół. Przedszkolakom nie straszne było spotkanie z „groźnym” wilkiem, majestatycznym tygrysem, czy królem zwierząt – lwem. Najwięcej radości dostarczyły figlarne małpki, które swymi popisami rozśmieszały dzieci. Przedszkolaki wróciły zadowolone i szczęśliwe, z głowami pełnymi miłych wspomnień :)

Wiadomość z dnia: 2019-06-03 09:29:36.

DZIEŃ MAMY I TATY

Dzień Mamy i Taty to szczególne święto w życiu każdego z nas. Z tej okazji 30 maja nasi najmłodsi podopieczni przygotowali dla swoich rodziców wyjątkowy program artystyczny na który składały się: tańce, śpiew oraz przedstawienie teatralne. Maluszki włożyły wiele serca i starań w przygotowanie tego przepięknego prezentu. Występ dostarczył rodzicom wiele radości, choć nie brakowało również łez wzruszenia. Jesteśmy dumni z naszych małych artystów, a ich rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego!

Wiadomość z dnia: 2019-05-28 10:39:01.

ŻABKI I TYGRYSKI NA LOTNISKU

Dnia 27.05.2019r. odbyła się wycieczka do 8. Bazy Lotnictwa Transportowego w Krakowie. Na początku przedszkolaki zwiedziły hangar, w którym znajdowały się samoloty wojskowe - CASA i BRYZA. Mieliśmy okazję wejść do samolotu CASA, zobaczyć kokpit oraz posłuchać do czego są one wykorzystywane. Dzieci z ogromnym podziwem przyglądały się tym ogromnym maszynom.

Następnie udaliśmy się do remizy Lotniczej Służby Ratowniczo - Gaśniczej. Zwiedziliśmy dyspozytornie oraz zobaczyliśmy wozy strażackie pracujące na lotnisku. Na zakończenie odbył się pokaz wodnych możliwości tych wozów.

Dzieci były zachwycone i podekscytowane wycieczką, a pogoda na szczęście nas nie zawiodła.

Za okazaną pomoc i wsparcie w organizację wycieczki dziękujemy Panu Krzysztofowi Frączkowi !!!

Wiadomość z dnia: 2019-05-14 09:34:25.

PRZEDSZKOLAKI NA BASENIE

Dnia 09.05.2019r. grupa 5 i 6- latków w ramach projektu "Pływanie dla zdrowia" pojechały na basen. Dzieci wyposażone w stroje, czepki, klapki i okularki bardzo aktywnie spędziły czas na pływalni, pod okiem instruktora i ratownika. Dzieci podczas zajęć oswajały się się z wodą, bawiły się piłkami, pływały na plecach z pomocą makaronów. Ćwiczenia na basenie to wspaniała metoda poprawiająca sprawność fizyczną dziecka, promująca zdrowy styl życia.

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 650023