Nasz patron
Grono Pedagogiczne
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Szkoła
o nas
plan lekcji
zastępstwa
podręczniki
zajęcia pozalekcyjne
osiągnięcia
kalendarz imprez
Przedszkole
o nas
rozkład dnia
zajęcia dodatkowe
nauka przez zabawę
kalendarz imprez
Statut ZPO
Dokumenty
Regulaminy
Linki
Przyjaciele Zespołu
Gazetka szkolna
Archiwum 2017 Stowarzyszenie Pomocy Szkole 'Małopolska'

Aktualności - przedszkole

Wiadomość z dnia: 2018-01-04 13:43:02.

WIGILIA

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne, a zarazem najbardziej ukochane przez dzieci dni w roku. Rozpoczyna je Wigilia, szczególnie uroczysty i wzruszający moment. Pełen miłości, rodzinnego ciepła i radości. Z tej okazji dnia 21.12.2017r. odbyła się także w naszym przedszkolu. Świąteczna atmosfera panowała u nas już od samego rana. Najmłodsi w odświętnych strojach i dobrych nastrojach, dzieląc się opłatkami życzyli sobie wszystkiego co najlepsze. Wspólnie spożyli wieczerzę Wigilijną, by potem kolędować Maleńkiemu.

Życzymy wszystkim, aby dobro i miłość gościły w naszych sercach nie tylko od święta.

 

 

Wiadomość z dnia: 2018-01-04 13:42:50.

SUKCES PRZEDSZKOLAKÓW

20 grudnia bieżącego roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "100 Lat Odzyskania Niepodległości RP – Nasze Radosne Sztandary” organizowany przez MOKiS w Myślenicach. Sześciolatki przygotowały sztandar reprezentujący całe przedszkole i zdobyły I miejsce w kategorii - prace zbiorowe. Wspólna praca, trud i wysiłek opłaciły się. Zostaliśmy dostrzeżeni przez jury, a nasz sztandar uświetni kolejne obchody Święta Niepodległości, gdzie będzie zawieszony między sztandarami z innych szkół i przedszkoli.

Dziękujemy pani Barbarze Wronie za pomoc w uszyciu sztandaru, a sześciolatkom gratulujemy sukcesu.

Wiadomość z dnia: 2018-01-04 13:29:23.

KONKURS PLASTYCZNY "RODZINNE ŚWIĘTA”

 W grudniu został rostrzygnięty konkurs plastyczny "Rodzinne święta” organizowany przez Przedszkole Samorządowe w Droginii. Naszą placówkę reprezentowały dzieci z każdej grupy wiekowej: Natasza Żądło (4-lata), Magdalena i Dominik Ćwierz (5-latki), Paweł Bartosz, Eryk Kutrzeba i Lena Wrona (z grupy 6-latków). Wszystkie prace były bardzo piękne i utrzymane w świątecznym klimacie. Nic więc dziwnego, że nasze przedszkolaki zdobyły nagrody i wyróżnienia. Eryk Kutrzeba zajął II miejsce, Lena Wrona i Natasza Żądło zdobyły wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy!!!

 

Wiadomość z dnia: 2017-12-17 10:28:25.

PRZYGOTOWANIE OZDÓB NA KIERMASZ  BOŻONARODZENIOWY

Jak co roku  przed świętami, w naszym przedszkolu odbył się kiermasz bożonarodzeniowy. Dzieci z grupy 5 - latków zaprosiły do pomocy dwójkę rodziców, z którymi wspólnie przygotowaliśmy ozdoby. Dzieci wykonały bałwanki z krochmalu i figurki z gipsu, praca przebiegała w miłej atmosferze, której towarzyszyła świąteczna muzyka, wykonanie ozdób wspólnie z rodzicami przyniosło dzieciom wiele radości i zabawy, a jednocześnie umiliło i urozmaiciło wspólnie spędzony czas.  Ozdoby świąteczne powstawały nie tylko w grupie 5 - latków, ale również w grupie 3,4 - latków i w oddziale 6 - latków.

Wszystkim rodzicom biorącym udział w naszym kiermaszu serdecznie dziękujemy.

ZPO Borzęta 368
32-400 Myślenice
zpoborzeta@op.pl
12 272 13 69
Licznik odwiedzin: 450160